Za nami 7. Dni Wikliny w Ispie 💃🕺
Pomimo niesprzyjającej pogody wydarzenie przyciągnęło wielu widzów, którzy świetnie się bawili się w znany i lubiany rytm muzyki. Na scenie wystąpili: Ola Żuchowicz, Dżasta, Jaszczur Event Band, Kordian, Andre oraz gwiazda wieczoru PECTUS. Na zakończenie wszyscy mogli potańczyć w rytm muzyki biesiadnej. Nie zabrakło również warsztatów wyplatania wikliny oraz stoiska z lokalnymi wyrobami.
W trakcie wydarzenia wręczyliśmy odznaczenia HDK Zakrzów dla osób, które zasłużyły się w dziedzinie promowania krwiodawstwa. Odznaczenia wręczyła Marta Malec-Lech –Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk oraz Prezes HDK w Zakrzowie Marek Bachara.
Wyróżnione osoby:
ks. dr hab. Jan Bartoszek Dyrektor RDN Małopolska i Nowy Sącz,
ks. dr Jan Gębarowski Prepozyt Kapituły Kolegiackiej w Wojniczu, Dziekan Dekanatu Wojnickiego,
ks. dr hab. Józef Młyński, prof. UKSW,
Zbigniew Filar – właściciel Tarnowska.tv,
Paulina Kuczera – właścicielka Starnowa.tv,
Bogdan Kurek – Radny Rady Miejskiej w Wojniczu, strażak, ratownik w OSP Łukanowice
Leszek Ząbkowski – zastępca Burmistrza Wojnicza, strażak, ratownik GOPR
Jarosław Bujak – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wojniczu 🙂
Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy!!!!!!!
Serdecznie dziękujemy Pani Marta Malec-Lech Członkini Zarządu Województwa Małopolskiego, za wsparcie inicjatywy Stowarzyszenia Wiklina Przyjazny Isep, które otrzymało dofinansowanie w wysokości 40 000 zł z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego na współorganizację Dni Wikliny.
Dziękujemy wszystkim którzy dołożyli starań w przygotowanie wydarzenia.
W szczególności dziękujemy:
Panu Tadeuszowi Bąk – Burmistrzowi Miasta i Gminy Wojnicz,
Pani Sabinie Wesołowskiej – Dyrektor Centrum Ekonomiczno Administracyjnego w Wojniczu,
Pani Magdalenie Sakowskiej – Dyrektor Żłobka,
Pani Marzenie Śliwie – Prezes Stowarzyszenia Wiklina Przyjazny Isep,
Panu Mariuszowi Dymurze – Komandant Miejski Policji w Tarnowie,
Panu Marek Ptak – Komendantowi Komisariatu Policji w Wojniczu,
Pani Monice Bieniaś – Sołtys Ispu,
OSP Wojnicz,
OSP Dębina Łętowska,
Kierownikowi oraz Pracownikom Referatu Komunalnego Urzędu Miejskiego w Wojniczu,
Panu Tadeuszowi Sutkowskiemu z Ispu.
Fotorelacja z Dni Wikliny