Sie 08 2021

Koncert zespołu Beauty Plate

Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu zapraszamy na koncert Zespółu Beauty Plate.
Koncert odbędzie się o godzinie 18.30 w dniu 8 sierpnia 2021 r. w Parku Miejskim w Wojniczu.

Zespół to mieszanka fascynującego tanecznego popu z nutą mocnych rockowych riffów. Perfekcyjne wykonanie, dbałość o szczegóły aranżacyjne, nowatorskie brzmienia, to tylko niektóre z zalet zespołu, którego członkowie we wcześniejszych projektach muzycznych zdobyli spore doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Zespół występuje w pięcio-osobowym składzie, dzięki czemu Słuchacz otrzymuje gwarancję wykonywania muzyki tylko i wyłącznie na żywo. W skład zespołu wchodzą – charyzmatyczna wokalistka, obdarzona niezwykle ciepłą barwą głosu Agnieszka Czepiec, najlepsze sound’y w mieście na instrumentach klawiszowych kręci Konrad Ignacyk, za rock’owe gitarowe riff’y odpowiada Krzysztof Mucha, a całość wpleciona jest w najlepiej brzmiącą sekcję rytmiczną, którą tworzą Maciej Howaniec – bas, oraz Wacław Szymula – perkusja.

Link promo zespołu – https://www.youtube.com/watch?v=mpkYGnYjCVk

Wstęp bezpłatny.