Data

Mar 26 2022
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Spektakl komediowy pt. „Poprawka”

Burmistrz Wojnicza, Grupa Teatralna Wpoprzek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu zapraszają na spektakl komediowy pt. „POPRAWKA”

 

Opis spektaklu:
„Poprawka – czyli jak się pozbyć narzeczonej”, Bożeny Kupis-Kucharskiej jest współczesną komedią. Jej akcja toczy się w mieszkaniu trzypokoleniowej rodziny ( gdzie jej nestor – Zygmunt jest po rozwodzie
z żoną, mieszkającą osobno). Komedia w ciekawy i satyryczny sposób ukazuje ludzkie przywary i niektóre słabości.
O teatrze:
Teatr „Wpoprzek” powstał z inicjatywy Piotra Jasiaka – reżysera i opiekuna grupy oraz jego żony Marii Jasiak – na przełomie 2017 i 2018 roku. Od samego początku działa pod egidą Centrum Kultury w Pleśnej, gdzie najczęściej mają miejsce premiery widowisk teatralnych oraz próby.
Pierwsze publiczne wystąpienie pod szyldem teatru „Wpoprzek”, miało miejsce podczas Wieczoru Bożonarodzeniowej Poezji i Pieśni w Centrum Kultury, dnia 7 stycznia 2018r. Aktorzy wspólnie z chórem „Cantando” zaprezentowali okolicznościowy program słowno – muzyczny.
Natomiast pierwszą sztuką wystawioną przez teatr była luźna interpretacja komedii Aleksandra Fredry zatytułowana „Pierwsza lepsza, czyli nauka zbawienna”
Wstęp darmowy!!
ZAPRASZAMY!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − five =

Skip to content