Wrz 24 2021

Spektakl „Wielki upał”

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt. „Wielki upał”
Już w piątek 24 września Grupa Teatralna Fantastycznie działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wojniczu zagra „Wielki upał” – spektakl oparty o teksty tego wielkiego rumuńskiego dramaturga.
Wraz z samym autorem zanurzymy się w Bukareszt przełomu XIX i XX wieku. Pójdziemy z wizytą do wytwornych dam, odbędziemy podróż pociągiem oraz poznamy wartość przyjacielskiej pomocy (szczególnie ważną, gdy ma się pewnego rodzaju słabość).
Teksty Caragialego zachowują swoją aktualność nawet po stu latach!
Premiera odbędzie się 24 września o godzinie 19:00 w wojnickim Kinie Wawel.
Scenariusz scenek: Ion Luca Caragiale
Reżyseria i adaptacja tekstu: Maciej Kapek
Scenografia: Dobrawa Cichoń, Karolina Nałódka
Plakat: Karolina Nałódka