Przedstawiamy trochę propozycji na nadchodzący weekend!!
Pierwszą z nich jest całkiem ciekawy repertuar Kina Wawel w Wojniczu a w nim bajka Ainbo, film Small World, oraz Wesele. Więcej informacji o repertuarze znajdziecie na FB Kino Wawel w Wojniczu.
Kolejną propozycją na weekend jest autorska wystawa Michała Noska, która odbędzie się w najbliższą SOBOTĘ o godzinie 19.00 w Domu Grodzkim w Wojniczu.
Miłośników sportu zapraszamy w niedzielę na Dzień Sportu, którego Organizatorami są Pani Renata Wycykał Sołtys Dębiny Łętowskiej, OSP Dębina Łętowska oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu.
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 na stadionie w Dębinie Zakrzowskiej na którym rozegramy mecz piłki nożnej oraz siatkowej.
Wstęp wolny!!
WAŻNE!!
Przypominam uczestnikom Kursu Fotografii że dzisiaj 22.10.2021 (piątek) odbywają się zajęcia.
Zaczynamy o godzinie 18.00 w Domu Grodzkim w Wojniczu