Maj 03 2022

Koncert Charytatywny na leczenie i rehabilitację Barbary Kuboń – Sołtys Więckowic

Burmistrz Wojnicza, Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu, Sołtysi, Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia, Strażacy oraz Przyjaciele zapraszają na Koncert Charytatywny na leczenie i rehabilitację
Barbary Kuboń – Sołtys Więckowic.

Koncert odbędzie się w dniu 3️⃣ maja na Wojnickim Rynku tuż po Pikniku Patriotycznym.

Na Koncercie zagrają:

o godzinie 17.00 gwiazda disco polo KORDIAN,

o godzinie 18.30 Kapela Zbóje.

Ponadto w dniu 1️⃣ maja organizujemy Kiermasz ciast. Ciasta będą do nabycia przy Kościołach w naszej gminie.
Cały dochód z Kiermaszu Ciast, Pikniku Patriotycznego oraz Koncertu Charytatywnego przekazujemy na rehabilitację Basi Kuboń.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o włączenie się w tą akcję poprzez upieczenie ciast oraz dostarczanie ich do Sołtysów w Państwa miejscowościach.
Ciasta prosimy dostarczyć w sobotę 3️⃣0️⃣ kwietnia do godziny 16.00.
Już dzisiaj składamy ogromne podziękowania za okazane serce, pomoc i wsparcie dla pani Sołtys