Data

Lip 29 2023
Expired!

Czas

14:00 - 19:00

PIKNIK RODZINNY 800+

W gminie Wojnicz odbędzie się rodzinny piknik 800+

W sobotę, 29 lipca na boisku sportowym w Ispie (gm. Wojnicz) odbędzie się piknik rodzinny Rodzina 800+. W programie animacje, gry zespołowe dla dzieci, bańki mydlane i niespodzianki. Moc atrakcji czeka na wszystkie rodziny, które zechcą wziąć udział w wydarzeniu.
Minister Rodziny i Polityki Społecznej – Marlena Maląg, Wojewoda Małopolski – Łukasz Kmita oraz Burmistrz Wojnicza – Tadeusz Bąk serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Wojnicz i okolic, a także gości odwiedzających region tarnowski, do udziału we wspólnej zabawie podczas Pikniku Rodzinnego 800+, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (29 lipca) na boisku sportowym w Ispie (gm. Wojnicz).
Piknik odbywa się w ramach akcji promocyjnej rządowego programu „Rodzina 800+”, w którym głównym założeniem jest podwyższenie od stycznia 2024 roku świadczenia 500+ do 800+ na każde dziecko.
Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do godziny 19. W programie pikniku wiele atrakcji dla całych rodzin. Powstanie dmuchane miasteczko z placem zabaw. Będą gry, konkursy i wiele animacji dla dzieci m. in. kule wodne, eurobangee, czy pokaz robienia gigantycznych baniek mydlanych i skręcania balonów. Na dużej scenie zagra Mateusz Mijał..
Oprócz szeregu atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych, na uczestników czekają punkty informacyjne, w których można dowiedzieć się więcej na temat zmian w programie „Rodzina 500+”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + fourteen =

Skip to content